banner kayit2

  Excel Dosyasını Kaydet
                                   
  RED BULL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI FİNALİ - ÇEYREK FİNAL                    
                                   
                                     
  Tur 1                                
                                 
  1.1 1 AKDENİZ Sonuc 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU                    
  1 FM YEKE SERKAN 2162 1 - 0 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899                    
  2 FM TAŞDÖĞEN DİNÇER 2310 1 - 0 YÜCESOY ATIL 1769                    
  3 IM GÖKERKAN CEM KAAN 2248 1 - 0 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990                    
  4 ŞAHİN HAYRUN NİSA 1761 1 - 0 TOFAN ZEYNEP 1455                    
                                 
                                 
  Tur 2                                
                                 
  1.1 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU Sonuc 1 AKDENİZ                    
  1 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899 0 - 1 FM YEKE SERKAN 2162                    
  2 YÜCESOY ATIL 1769 0 - 1 FM TAŞDÖĞEN DİNÇER 2310                    
  3 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990 0 - 1 IM GÖKERKAN CEM KAAN 2248                    
  4 TOFAN ZEYNEP 1455 0 - 1 ŞAHİN HAYRUN NİSA 1761                    
                                 
                                 
                                   
  YARI FİNALİST Sonuc                    
  1 AKDENİZ 4 - 0 GÜNEY DOĞU ANADOLU                    
                                 
                                   
                                   
  Tur 1                                  
                                   
  1.2 2 MARMARA-2 Sonuc 7 EGE                    
  1 FM ALPARSLAN IŞIK 2234 0 - 1 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2205                    
  2 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155 0 - 1 TARLABAŞI EMİRHAN 2125                    
  3 EREN CÜNEYT 2069 0 - 1 ÇELİKEL FATİH 2015                    
  4 WCM DAİ IRMAK 1842 1 - 0 YAPICI EBRU                      
                                 
                                 
  Tur 2                                
                                 
  1.2 7 EGE Sonuc 2 MARMARA-2                    
  1 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2205 0 - 1 FM ALPARSLAN IŞIK 2234                    
  2 TARLABAŞI EMİRHAN 2125 1 - 0 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155                    
  3 ÇELİKEL FATİH 2015 1 - 0 EREN CÜNEYT 2069                    
  4 YAPICI EBRU   0 - 1 WCM DAİ IRMAK 1842                    
                                   
                                   
  Sonuc YARI FİNALİST                    
  1 MARMARA-2 1 - 3. EGE                    
                                     
                                   
                                   
  Tur 1                                  
                                   
  1.3 3 MARMARA-1 Sonuc 6 KARADENİZ                    
  1 EREN ATABERK 2132 0 - 1 CM KARAOKÇU ERKİN 2237                    
  2 FM ÖZEN BAHADIR 2246 1/2 - 1/2 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050                    
  3 FM ALIAKBAROV ANAR 2094 1/2 - 1/2 ZOR ALBER KADİR 2225                    
  4 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP 1817 1 - 0 ERASLAN ECEM 1524                    
                                   
                                   
  Tur 2                                  
                                     
  1.3 6 KARADENİZ Sonuc 3 MARMARA-1                    
  1 CM KARAOKÇU ERKİN 2237 1 - 0 EREN ATABERK 2132                    
  2 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050 0 - 1 FM ÖZEN BAHADIR 2246                    
  3 ZOR ALBER KADİR 2225 0 - 1 FM ALIAKBAROV ANAR 2094                    
  4 ERASLAN ECEM 1524 1/2 - 1/2 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP 1817                    
                                   
                                   
  Sonuc YARI FİNALİST                    
  1 KARADENİZ 1 - 3. MARMARA-1                    
                                   
                                   
                                   
                                     
  Tur 1                                  
                                     
  1.4 4 DOĞU ANADOLU Sonuc 5 İÇ ANADOLU                    
  1 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081 1 - 0 FM SEVGİ VOLKAN 2223                    
  2 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282 0 - 1 ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY 2186                    
  3 ATAŞ YUNUS 1801 0 - 1 TOFAN İBRAHİM 2148                    
  4 ŞAHİN HANDENUR 2041 1/2 - 1/2 SÜRAL CEREN 1543                    
                                 
                                 
                                 
  Tur 2                                
                                 
  1.4 5 İÇ ANADOLU Sonuc 4 DOĞU ANADOLU                    
  1 FM SEVGİ VOLKAN 2223 1/2 - 1/2 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081                    
  2 ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY 2186 0 - 1 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282                    
  3 TOFAN İBRAHİM 2148 1 - 0 ATAŞ YUNUS 1801                    
  4 SÜRAL CEREN 1543 0 - 1 ŞAHİN HANDENUR 2041                    
                                   
  ALTIN PUAN                    
  1 FM SEVGİ VOLKAN 2223 1 - 0 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081                    
                                     
  Sonuc                    
  1 İÇ ANADOLU ALTIN PUAN DOĞU ANADOLU                    
                                   
                                   
Turkish Chess Federation © 2018