banner kayit2

  Excel Dosyasını Kaydet
                 
  RED BULL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI FİNALİ - KLASMAN MAÇLARI
               
  Tur 3              
               
  1.3 4 DOĞU ANADOLU Sonuc 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU
  1 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081 1 - 0 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899
  2 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282 1 - 0 YÜCESOY ATIL 1769
  3 ATAŞ YUNUS 1801 0 - 1 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990
  4 ŞAHİN HANDENUR 2041 1 - 0 TOFAN ZEYNEP 1455
               
               
  Tur 4              
                 
  1.3 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU Sonuc 4 DOĞU ANADOLU
  1 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899 0 - 1 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081
  2 YÜCESOY ATIL 1769 0 - 1 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282
  3 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990 1/2 - 1/2 ATAŞ YUNUS 1801
  4 TOFAN ZEYNEP 1455 0 - 1 ŞAHİN HANDENUR 2041
               
               
  Sonuc
  DOĞU ANADOLU 4 - 0. GÜNEY DOĞU ANADOLU
               
               
               
                 
  Tur 3              
                 
  1.4 2 MARMARA-2 Sonuc 6 KARADENİZ
  1 FM ALPARSLAN IŞIK 2234 1 - 0 CM KARAOKÇU ERKİN 2237
  2 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155 0 - 1 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050
  3   EREN CÜNEYT 2069 0 - 1 ZOR ALBER KADİR 2225
  4 WCM DAİ IRMAK 1842 0 - 1 ERASLAN ECEM 1524
             
             
             
  Tur 4            
             
  1.4 6 KARADENİZ Sonuc 2 MARMARA-2
  1 CM KARAOKÇU ERKİN 2237 1 - 0 FM ALPARSLAN IŞIK 2234
  2 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050 0 - 1 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155
  3 ZOR ALBER KADİR 2225 1 - 0   EREN CÜNEYT 2069
  4 ERASLAN ECEM 1524 1 - 0 WCM DAİ IRMAK 1842
               
                 
  Sonuc
  MARMARA-2 0 - 4. KARADENİZ
               
               
                 
               
                 
  RED BULL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI FİNALİ - ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
               
  Tur 5              
               
  2 5 İÇ ANADOLU Sonuc 7 EGE
  1 FM SEVGİ VOLKAN 2223 1 - 0 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2205
  2 ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY 2186 1 - 0 TARLABAŞI EMİRHAN 2125
  3 TOFAN İBRAHİM 2148 0 - 1 ÇELİKEL FATİH 2015
  4 SÜRAL CEREN 1543 1 - 0 YAPICI EBRU  
             
  Tur 6            
             
  2 7 EGE Sonuc 5 İÇ ANADOLU
  1 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2205 1/2 - 1/2 FM SEVGİ VOLKAN 2223
  2 TARLABAŞI EMİRHAN 2125 0 - 1 ÖZDÖVER MUSTAFA BERKAY 2186
  3 ÇELİKEL FATİH 2015 1 - 0 TOFAN İBRAHİM 2148
  4 YAPICI EBRU   0 - 1 SÜRAL CEREN 1543
               
               
    Sonuc
  İÇ ANADOLU 4 - 0. EGE
                 
               
  RED BULL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI FİNALİ - BEŞİNCİLİK MAÇI
               
  Tur 5              
               
  3 4 DOĞU ANADOLU Sonuc 6 KARADENİZ
  1 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081 0 - 1 CM KARAOKÇU ERKİN 2237
  2 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282 1 - 0 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050
  3 ATAŞ YUNUS 1801 0 - 1 ZOR ALBER KADİR 2225
  4 ŞAHİN HANDENUR 2041 1 - 0 ERASLAN ECEM 1524
               
               
  Tur 6              
                 
  3 6 KARADENİZ Sonuc 4 DOĞU ANADOLU
  1 CM KARAOKÇU ERKİN 2237 0 - 1 FM AYDINÇELEBİ KAĞAN 2081
  2 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2050 0 - 1 CM DOĞAN ALİ EKBER 2282
  3 ZOR ALBER KADİR 2225 1 - 0 ATAŞ YUNUS 1801
  4 ERASLAN ECEM 1524 0 - 1 ŞAHİN HANDENUR 2041
               
               
  Sonuc
  DOĞU ANADOLU 3 - 1. KARADENİZ
               
               
                 
               
  RED BULL TAKIM SATRANÇ TURNUVASI FİNALİ - YEDİNCİLİK MAÇI
                 
  Tur 5              
                 
  4 2 MARMARA-2 Sonuc 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU
  1 FM ALPARSLAN IŞIK 2234 1 - 0 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899
  2 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155 1 - 0 YÜCESOY ATIL 1769
  3 EREN CÜNEYT 2069 0 - 1 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990
  4 WCM DAİ IRMAK 1842 1 - 0 TOFAN ZEYNEP 1455
             
             
             
  Tur 6            
             
  4 8 GÜNEY DOĞU ANADOLU Sonuc 2 MARMARA-2
  1 YARAR MUAMMER ATAKAN 1899 0 - 1 FM ALPARSLAN IŞIK 2234
  2 YÜCESOY ATIL 1769 0 - 1 CM ERDOĞAN ANIL BERK 2155
  3 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1990 1/2 - 1/2 EREN CÜNEYT 2069
  4 TOFAN ZEYNEP 1455 0 - 1 WCM DAİ IRMAK 1842
               
                 
  Sonuc
  MARMARA-2 4 - 0. GÜNEY DOĞU ANADOLU
               
               
Turkish Chess Federation © 2018