banner lisans
 tsf logo_2015
rb logo
Önemli Duyuru
maskot duyuruDeğerli sporcularımız;
 
ECU tarafından 16 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında ‘’European Online Chess Championship’’ adıyla geniş katılımlı bir online turnuva düzenlenecektir. Bu turnuvanın 2300+ grup yarışmaları, RBCM final turnuvalarımız ile aynı zamana denk gelmektedir. RBCM finallerinde oynayacak güçlü sporcularımızın, bu turnuvada da oynamak isteyebilecekleri göz önünde bulundurulmuştur ve Red Bull Chess Masters Online Satranç Turnuvamızın final yarışmalarının takvimi aşağıdaki şekilde güncellenmiştir. Aynı zamanda RBCM finaline katılacak sporcularımızın aynı gün iki turnuvada oynayabilme durumları değerlendirilmiştir ve sporcularımızın dinlenme sürelerine daha fazla zaman ayırmak için final turnuvalarının 9 tur üzerinden yapılmasına karar verilmiştir.
 
Güncellenen takvim aşağıdaki gibidir;
 
Red Bull Chess Masters Kadınlar Kategorisi Finali: 30 Mayıs Cumartesi - Saat: 12:00 - 9 tur
Red Bull Chess Masters Genel Kategori Finali: 31 Mayıs Pazar - Saat: 12:00 - 9 tur
 
Detaylı programa yönerge ve final takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.
 
Duyuru
maskot duyuruDeğerli Sporcularımız;

Turnuvalarımız daha önce ilan edilen saatimiz olan 20:00’da başlayacak olup Ramazan Ayı sebebi ile birinci tur bitiminde ara verilecektir. İkinci turlarımızın başlangıç saati 20:45 olacaktır.
 
Ayrıca, turnuvaya katılacak bütün sporcularımızın hangi eleme grup/gruplarına kayıtlı olduklarını ve grup/grupların takvimini kontrol etmeleri önemle rica olunur.
 
 
Önemli Duyuru
maskot duyuruDeğerli sporcularımız,

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı İçtenlikle Kutluyoruz.

Saat 21:00'da Tüm Türkiye'de herkesin katılacağı İstiklal Marşımızı Okuma etkinliğine denk gelen Red Bull Chess Masters'ın 4. Eleme Grubu turumuz 15-20 dk gecikmeli başlatılacaktır.
 
Duyuru
maskot duyuruDeğerli Satrançseverler,

Programa girdikten sonra üst bölümde Tournaments menüsü altında Red Bull turnuvasına tıklayıp Kaydol/Register düğmesine basınız. 

Turnuva programı sadece bilgisayar üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tablet veya Telefon gibi cihazlarda program çalışmamaktadır.


 
Güncel Turnuva Takvimi
takvimDeğerli Sporcular,

Red Bull Chess Masters Yıldırım Satranç Turnuvası güncellenmiş takvimi yayınlanmıştır.
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 2
Turkish Chess Federation © 2018