banner lisans
 tsf logo_2015
rb logo
Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!
REDBULL.2018.0034 CHESS MASTERS_500x300pxTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 8 Ekim'da başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Premium Chess indirmek için tıklayınız

İletişim: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Turnuva Premium Chess üzerinden yapılacak olup kullanıcılar kayıt sayfasından otomatik oluşturulacaktır. Premium Chess, Türkiye Satranç Federasyonu ve Redbull için özel turnuva odaları oluşturmaktadır ve bu yüzden sizin kendi oluşturduğunuz kullanıcılar bu turnuva odalarına giriş yapamayacaktır.  

Her katılımcının kendi e-mail adresiyle kayıt olması gerekmektedir. Mükerrer mail adresleri kullanıcı hesaplarının oluşturulması esnasında problem çıkarmaktadır.


bölgeler
 
Turkish Chess Federation © 2018